İçeriğe geç →

2019’da moda olacak en güzel giysiler

2018-19 Sonbahar-Kış sezonunda trendler, dış dünyaya karşı gardını alıyor. Katı bir tavır sergileyen ve bunu göstermekten çekinmeyen sezon kadını, baştan aşağı vahşi desenlere de bürünüyor, tamamen deri elbisesiyle ciddiyetini de arttırıyor.

Uzay Çağı

Balmain-Off White-Christian Dior 1/10

Uzay Çağı

Gardırobunuzu geleceğe döndürmek isterseniz, rotanızı 2018 Sonbahar/Kış podyumlarına çevirin. Bilim kurgu sahnelerinden fırlama görünümler 2050’lerden sesleniyor. Şimdi al, ileriye yatırım yap!

İkinci Deri

Alexander McQueen-Sonia Rykel-Stella McCartney 2/10

İkinci Deri

İpek ve kadifeye sonbahar podyumlarından gelen en yeni rakip: Deri. Genellikle dış giyim parçası olarak görmeye alışık olduğumuz deri, bu sefer elbise formunda karşımıza çıkıyor. En asil ve ciddi haliyle ofislerin de vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

Logomania

Prada-Fendi-Versace 3/10

Logomania

Sadakat beyan etmek artık çok basit. Göğsünüzde, belinizde veya ayaklarda, 2018 Sonbahar/Kış koleksiyonları dikkat çekici logolarla modayı asla kaçırmıyor.

Vahşi Doğa

Balenciaga-Tom Ford-Max Mara 4/10

Vahşi Doğa

Şunu aklınızdan çıkarmayın: Bu kış baskılar gerçekten çok vahşi! Leopardan ocelot’a, zebra’dan kaplana, vahşi çizgiler ve lekeler, podyumlarda güç ve bağımsızlık ilan etti.

Yeni Nesil Dış Giyim: Pelerin

Sacai-Isabel Marant-Lemaire 5/10

Yeni Nesil Dış Giyim: Pelerin

Genellikler film ve tiyatro sahnelerinden aşina olduğumuz pelerinler, kış aylarında gardırobun ihtiyaç duyduğu dış giyimi, şık bir şekilde güncelliyor. Loewe ve Saint Laurent gibi keskin ve yapılandırılmış hatlar ya da Isabel Marant ve Missoni’nin battaniyeye benzer büyük parçalar ile rahatlığı ön planda tutun.

Modern Pileler

Balenciaga-Sportmax-Valentino 6/10

Modern Pileler

70’lerden kalma pililer yerini yeni sezonda, dönemle uzlaşmaz bir tavırla yol kat eden ateş pililere bırakıyor. Valentino’nun pantolonla sağladığı uyumu, Balenciaga tüylü bir kazak ve büyük bir kolyeyle güçlü kontrast yaratarak sağlıyor.

Kafası Karışık İpek Dokular

Marine Serre-Oscar de la Renta-Richard Quinn 7/10

Kafası Karışık İpek Dokular

İpek kumaşlar bu sezon abartısız ve yalın kimliğinden sıyrılıp, biraz retro, biraz da kafası karışık bir hal alıyor. Fransız ipekleri tek parça elbiselerle de bütünleşiyor, büyükannenizin boyun kısmı düğümlü başörtüleriyle de. Karar sizin.

Zamansız Tüvit

Matty Bovan-Miu Miu-Prada 8/10

Zamansız Tüvit

Zamnansız tüvite en yeni yorum 2018 Sonbahar/Kış podyumlarından geliyor. Marc Jacobs 80’lerin abartılı oranlarından ilham alırken, Chanel ve Adam Lippes hiper-zarif bir hale getirilmiş, Miu Miu ve Calvin Klein ise modern zaman tüvitleriyle, asi ve serseri bir tavra bürünüyor.

Üst Üste İki Ceket

Alexander McQueen-Calvin Klein-Givenchy 9/10

Üst Üste İki Ceket

Olumsuz hava koşulları için bir ceket asla yeterli değildir. Ancak katman oyunları, 2018 Sonbahar/Kış sezonunda, havaların çok da soğuk olmasına gerek duymuyor. İki ceketle boyut kazanan görünümler, hem ısıyı hem de stilinizi ikiye katlıyor.

Topraktan İlham Alan Tonlar

Coach 1941-Sies Marjan-Rochas 10/10

Topraktan İlham Alan Tonlar

Sonbahara yakışır toprak tonları, her sezon olduğu gibi bu sezon da rüştünü ispatlıyor. Dış giyimin vazgeçilmezi olan, ilamını sonbahardan alan paltoların cazibesi her sezon katlanarak artıyor.

kaynak

Kategori: Genel

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir